Noordwijk 2 is zaterdag 5 mei kampioen geworden in de reserve Hoofdklasse A. Dat betekent dat men de krachten mag gaan meten met de kampioenen van de andere hoofdklassen. De reserve kampioenen van de districten na afloop van de reguliere competitie gaan strijden om het reserve kampioenschap van Nederland. Gestart wordt met een poulefase met in totaal 4 poules, 2 zaterdagpoules en 2 zondagpoules. De poules worden gevormd door gerichte loting, rekening houdend met reisafstanden.
UPDATE
ASWH 2 heeft met 0-0 gelijkgespeeld tegen AZSV 2 uit Aalten. De vorm was zoek bij de Ambachters en men verloor ook nog eens de strafschoppen-serie. Noordwijk speelde in een wedstrijd die compleet alle kanten op had kunnen gaan gelijk tegen ASWH; 1-1. Ook deze keer waren de Ambachters ongelukkig in de strafschoppenserie; 5-4. Op 19 mei was Noordwijk ongelukkig in de strafschoppenserie, waar men het via een 2-2 eindstand op uit had laten lopen. AZSV hield het hoofd koeler.
De poules
| Poule A (ZA) | Poule B (ZA) | Poule C (ZO) | Poule D (ZO) |
| Noordwijk 2 | Ajax 2 | AFC 2 | Westlandia 2 |
| ASWH 2 | SC Genemuiden 2 | HSC '21 2 | Nuenen 2 |
| AZSV 2 | WKE 2 | Blauw Geel '38 2 |
12 mei 2012 | ASWH 2 - AZSV 2 0-0
17 mei 2012 | Noordwijk 2 - ASWH 2 1-1
19 mei 2012 | AZSV 2 - Noordwijk 2 2-2 (AZSV w.n.s.)
26 mei 2012 | Winnaar poule B - winnaar poule C 14.30 uur (E)
26 mei 2012 | Winnaar poule D - winnaar poule A 14.30 uur (F)
28 mei 2012 | Winnaar poule C - winnaar poule B 14.30 uur (E)
28 mei 2012 | Winnaar poule A - winnaar poule D 14.30 uur F (F)
02 juni 2012 | Winnaar F - winnaar E 14.30 uur
Mocht Noordwijk 2 tot de finale doordringen dan zal dat dus plaatsvinden in een thuiswedstrijd op de Slotdag! Uiteraard blijven wij het tweede de komende weken op de voet volgen. Zij op hun beurt hopen op jullie support!
Noordwijk 2 is kampioen geworden in de reserve Hoofdklasse A, de hoogste klasse voor schaduwelftallen.
De ploeg van Martien van Gorkom stond gedurende het seizoen lange tijd bovenaan, maar maakte enkele weken geleden een slippertje waardoor de voornaamste concurrent Barendrecht de koppositie kon overnemen. Bij de onderlinge ontmoeting trok Noordwijk aan het langste eind, alvorens Barendrecht een week later opnieuw punten morstte tegen Rijnsburgse Boys 2. Winst op FC Lisse 2 was sowieso genoeg voor de titel.
Noordwijk kwam al snel op voorsprong door een rake treffer van Tom van der Vlugt. Later was het Daan Stuifbergen die Noordwijk naar 0-2 schoot. Daarna zette Lisse aan, scoorde een aansluitingstreffer, en zette roodwit onder zware druk. Mike van Dam bracht ventilatie met een schitterende vrije trap en vergrootte de marge naar 1-4.
Hiermee laat men teams als Rijnsburgse Boys 2 en Katwijk 2, maar ook Quick Boys 2 achter zich. Noordwijk 2 gaat nu op voor het landskampioenschap voor reserve-elftallen en plaatst zich bovendien voor de districtsbeker West II seizoen 2012-2013. Namens de Supportersclub vv Noordwijk van harte gefeliciteerd met deze geweldige prestatie!
Later vandaag zal Noordwijk 2 in de open bus een rondrit maken door het dorp. Groet de kampioen!
