Topklasse Wedstrijden

Kees Tol (FC Volendam) nieuwe aanvaller Noordwijk

Noordwijk heeft overeenstemming bereikt met Kees 'Pier' Tol. De aanvaller komt over van FC Volendam en moet Noordwijk komend seizoen de nodige doelpunten gaan bezorgen. Eerder kwam Tol uit voor Cambuur Leeuwarden en RKAV Volendam.

De 25-jarige aanvaller maakte twee jaar geleden de overstap van de amateurs van Volendam naar de profs. In zijn eerste jaar in de Jupiler League kwam hij tot 29 wedstrijden en vier doelpunten. Het tweede seizoen raakte Tol op een zijspoor. Eind maart werd officeel ontslag voor hem aangevraagd.

Tol: "Ik heb me twee jaar vermaakt, ook al speelde ik het tweede seizoen veel minder. Zonde. Ik zat wel steeds op de bank, maar ik vroeg me wel af waarom, omdat er steeds andere spelers voor mij speelden."

Noordwijk-trainer Robbert de Ruiter belde Tol of hij interesse in de club uit de Bollenstreek had. Tol, zaterdag toeschouwer bij Noordwijk - IJsselmeervogels, heeft een goed gevoel bij zijn overstap. "De trainer kende me nog uit mijn amateurperiode en speelt 4-4-2. Eigenlijk ideaal voor mij. Ik ga 's avonds trainen en voor overdag een baantje zoeken. Ik ben 25 jaar en moet ook aan mijn toekomst denken. Ik zie het niet zitten om ergens anders in de Jupiler League te gaan voetballen. Dat wordt dan voor een minimumloon, terwijl ik bij Volendam niets te klagen had. Ik geloof het wel met het betaalde voetbal."

Volgende wedstrijd

6 juli 2013 14.30 uur

Oefenwedstrijd

 

Noordwijk

|

Almere City FC

Duinwetering, Noordwijk

Laatste nieuws

Volgende busreis

Seizoen afgelopen

Alle busreizen >