Vandaag ontvingen we het droevige bericht dat de heer Willem van der Leek is overleden. Willem was bestuurslid van Supportersclub vv Noordwijk en voor ons vooral bekend om zijn ‘praatje in de bus’.

Bij elk gebouw, water of zelfs glooiing in het landschap had Willem wel een anekdote die hij -gewapend met microfoon- tijdens de busreizen van onze supportersclub kenbaar maakte. Het is dat hij ook wel van een muziekje hield, anders kon hij met gemak de heen- en terugreis aan elkaar praten. Met gemak! Zijn kennis was dan ook ongeëvenaard.

Na het millennium verhuisde Willem naar Almere en kregen we om de zoveel tijd handgeschreven brieven waarin hij zijn leven in de snelst groeiende stad van Nederland deelde en dat hij onze club nog altijd goed in de gaten hield.

Willem werd 88 jaar en overleed 18 mei. De dag van het kampioenschap.

Wij wensen zijn familie, vrienden en overige nabestaanden veel kracht toe.