Kaarten en bingo gaat weer van start

Kaarten en bingo gaat weer van start

20 augustus 2023

Ook in het nieuwe seizoen organiseert Supportersclub vv Noordwijk weer het kaarten en de roodwitte bingo! Je bent van harte welkom om mee te doen!

Kaarten

Je weet het inmiddels: Op de eerste vrijdagavond van de maand staat het kaarten op het programma. Gewoon een gezellige avond klaverjassen om de seizoensprijs of -wanneer je niet elke maand kunt komen- de prijs van de avond. Je bent van harte welkom. De kaartavond begint om 19.30 uur in het café en lid zijn van onze club is niet per se nodig.

Bingo

Onze roodwitte bingoavond in het café is vaste prik op de derde vrijdagavond van de maand. Onder leiding van mevrouw Raabe zullen de ‘ballen weer vallen’ en kun je keune prijzen en waardebonnen in de wacht slepen. De bingo begint om 20.00 uur in het café. Welkom! Lid zijn van onze club niet per se nodig. Kom lekker langs!

Komende kaart- en bingoavonden

De eerste kaartavond staat dus gepland op 1 september 2023 en de eerste bingoavond op 15 september 2023.

Misschien ook interessant

  • 23 mei 2024

    Slotdag: Het programma

  • 10 mei 2024

    Super Saturday met DJ Jim Heineman

  • 30 april 2024

    Inschrijven busreis De Treffers